Připravujeme mezinárodní projekt EDUC+M

13. 2. 2020

Na půdorysu Aliance EDUC, mezinárodní aktivity zaštítěné Evropskou komisí, vzniká iniciativa napříč všemi šesti univerzitami: Universität Potsdam, Masaryk University, Pécsi Tudományegyetem, Universita Degli Studi di Cagliari, Université de Rennes 1 a Université Paris Nanterre. Zamýšlený projekt s pracovním názvem EDUCating for Positive Management si klade za cíl podporovat myšlenky udržitelnosti, zodpovědnosti a uvažování v dlouhodobém horizontu ve vzdělávání manažerů. První fyzické setkání vznikajícího týmu proběhlo 10. a 11. 2. 2020 v Paříži na půdě Univerzity Paris Nanterre. Za ESF MU podporuje práci na projektu náš Institut. Setkání se účastnili Radmila Štangová a Dušan Mladenović.